Prada to przede wszystkim ponadczasowy styl. Ten włoski dom mody potrafi w niebanalny sposób połączyć to co najlepsze z przeszłości z tym co za chwile stanie się nowoczesnym trendem przyszłości. Prada okulary, to symbol dobrego gustu i klasycznego kanonu elegancji, ale zawierającego oryginalne rozwiązania dyktowane współczesną modą.

Czym charakteryzują się okulary Prada?

Okulary Prada zaliczają się do akcesoriów o najwyższej staranności wykonania. Ważny jest każdy szczegół. Okulary wytwarzane są z najwyższej jakości tworzyw sztucznych oraz metalu. Wszelkie elementy, których zadaniem jest odpowiednie utrzymanie okularów, takie jak zauszniki lub noski są wyprofilowane w sposób, który będzie łagodny dla skóry. Dzięki temu noszenie okularów nawet przez cały dzień nie powoduje powstania zaczerwienienia lub bolesnych obtarć.

Okulary przeciwsłoneczne

W okularach przeciwsłonecznych Prady zawarta jest cała idea firmy. Oprawki są najwyższej jakości, eleganckie i jednocześnie oryginalne. U Prady niezwykłe znaczenie mają szczegóły. Węższa z jednej strony oprawka lub przycięty pod zaskakującym kontem róg sprawiają, że całość nabiera niepowtarzalnego charakteru. Okulary Prady sprawdzą się zwłaszcza do stylizacji biznesowych i oficjalnych na wysokim szczeblu. Będą również wyśmienicie dopełniać zestaw na wyjście do luksusowej restauracji lub spacer po reprezentacyjnej części miasta.

Nowoczesne okulary korekcyjne marki Prada

Okulary korekcyjne projektowane przez Pradę odzwierciedlają klasykę połączoną z nowoczesnością. W ofercie można znaleźć ponadczasowe połączenia kolorów takie jak czerń i złoto oraz nowoczesne barwy.

  • Motylki są zazwyczaj zrobione z szerokich oprawek. Dzięki temu jest na nich dużo miejsca na uwidocznienie oryginalnej zabawy kolorami. Często, jeśli oprawki są cienkie, to uwaga zostaje skierowana na zauszniki, które projektuje się w ciekawych kształtach. Motylki świetnie pasują do twarzy szczupłej, owalnej lub prostokątnej.
  • Prostokątne oprawki nadadzą delikatnego charakteru twarzy okrągłej lub szerokiej. Prada proponuje okulary o kształcie równego prostokąta lub różnych wariacji związanych z ucinaniem lub zaokrąglaniem rogów. Niekiedy oprawki przyjmują kształt trapezu lub przechylonego równoległoboku. Jak zwykle u Prady pojawią się modele pełne klasycznej prostoty oraz wersje nieco zwariowane i kolorowe.

Prada stawia na elegancję, ale w nowoczesnym wydaniu. Dlatego ich okulary przyciągają wzrok swoim eklektycznym połączeniem tego co było z tym co dopiero ma nadejść.