Wybierając dla siebie okulary korekcyjne, często sugerujemy się ich wyglądem. Kto by nie chciał mieć wyjątkowo eleganckich okularów, które byłyby idealnym dopełnieniem naszej garderoby? Wydaje się i słusznie, że takimi okularami będą markowe okulary Versace damskie (iokulary.pl). Co sprawia, że są one na tyle wyjątkowe, że mają przewagę nad konkurencją i każda dama chciałaby je posiadać? Wszystkiego dowiecie się z poniższego tekstu.

Marka z bogatą historią

Założona w 1978 roku przez projektanta mody Gianniego Versace w Mediolanie we Włoszech firma zajmująca się modą od początku swojego istnienia trudniła się produkcją luksusowej odzieży, akcesoriów, okularów, a także perfum. Od samego startu działania domu mody z szyldem w postaci nazwiska swojego założyciela, firma mogła poszczycić się dużym uznaniem wśród osób szukających nowatorskiego stylu mody w latach 80. Versace po koniec ubiegłego wieku podjął współpracę z firmami takimi jak Immagine, czy Diver, co zdawało się być strzałem w dziesiątkę. Pasmo sukcesów Versace wydawało się nie mieć końca, projektant, projektował już w tym czasie kostiumy sceniczne, a nawet okładki muzyczne dla Eltona Johna, stroje dla Michaela Jacksona, a nawet ubrania dla księżnej Walii i księżnej Karoliny z Monako. Po paśmie sukcesów niestety nadszedł kryzys firmy, ponieważ w 1997 roku Gianni Versace, został zamordowany przed swoim domem mody w Miami. Od tego momentu kontrolę nad firmą przejęła siostra projektanta Donatella Versace, a firma po dzień dzisiejszy produkuje wyjątkowe na skalę światową ubrania, akcesoria, a także okulary.

Producent akcesoriów mody Versace od samego początku przykłada szczególną uwagę nie tylko do stylu, ale również do wyjątkowego dbania o każdy detal związany z trwałością swoich produktów

Czemu damskie okulary korekcyjne marki Versace są tak bardzo wyjątkowe?

Producent akcesoriów mody Versace od samego początku przykłada szczególną uwagę nie tylko do stylu, ale również do wyjątkowego dbania o każdy detal związany z trwałością swoich produktów. Okulary Versace damskie wykonane są z wysokojakościowych tworzyw, wyselekcjonowanych spośród setek próbek już we wstępnej fazie produkcji. Niedopuszczalne dla tej marki jest to, żeby akcesoria, takie jak na przykład okulary, wykonane były z nieprzebadanych i nieatestowanych materiałów. W końcu cena tych okularów musi być współmierna do jakości ich wykonania. Sam proces produkcji okularów wyróżnia tę markę spośród innych. Okulary damskie Versace produkowane są ręcznie we Włoskiej fabryce, a do ich wytworzenia używane są wysokiej jakości trwałe tworzywa, takie jak między innymi stal nierdzewna, tytan, czy octan celulozy. Większość spośród wytwarzanych okularów korekcyjnych jest dodatkowo ozdobiona bardzo dobrze znanym logo Versace, które znajduje się na oprawkach lub zausznikach. Wybór damskich okularów korekcyjnych, które będą stylowe i wytrzymałe powinien być zatem oczywisty, są nimi okulary Versace.

Niepowtarzalny styl i wyjątkowa elegancja

Wybierając dla siebie okulary korekcyjne, często sugerujemy się ich wyglądem

Nie od dziś wiadomo, że Versace jest synonimem luksusu. Nie inaczej sprawa się ma, jeśli chodzi o damskie okulary korekcyjne. Rozpoznawalna na całym świecie marka to doskonałe dopełnienie każdej damskiej garderoby. Marka Versace produkuje różne style ramek do okularów korekcyjnych, aby dostosować je do różnych kształtów twarzy. Dużą popularnością cieszą się na przykład oprawki w kształcie kocich oczu, okrągłe i owalne, które stanowią idealne równoważenie do wyrazistych rysy twarzy. Z drugiej zaś strony prostokątne, kwadratowe i geometryczne oprawki mogą nadać strukturę i wyrazistość delikatniejszym rysom twarzy. Jedno jest pewne, zakładając okulary marki Versace, zostaniesz z łatwością zauważona na ulicy. Legendarna marka Versace cieszy się uznaniem wielu gwiazd i artystów z całego świata. Kultowe okulary tej marki możemy zobaczyć u takich gwiazd jak Donatella Versace, Jennifer Lopez, czy Dua Lipa, które są z pewnością odpowiednimi ambasadorkami tej marki.

Cena równa się jakość i wyjątkowość

Zapewne znacie to uczucie, gdy cena produktu nie zawsze odpowiada jego jakości? Jednak nie w tym przypadku. Okulary Versace damskie warte są swojej ceny. Wykonane z wyjątkowych materiałów i zaprojektowane w niepowtarzalnym stylu, są idealnym rozwiązaniem dla każdej pragnącej się wyróżniać spośród tłumu kobiety.

Marka oferuje szeroki zakres, jeśli chodzi o wybór szkieł, oprawki Versace są dostępne z soczewkami jednoogniskowymi, dwuogniskowymi, a także progresywnymi. Dostępne są również dodatkowe powłoki soczewek blokujące światło niebieskie, fotochromowe i polaryzacyjne. Warto dodać, że Versace oferuje szereg okularów korekcyjnych zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, sprawdźcie sami.